Epson | EcoTank L8050 | Inkjet | Colour | Inkjet Printer | A4 | Wi-Fi
- TootjadEpson
- Mudel: C11CK37402
- Saadavus: 3
-
535€
Epson | EcoTank L8050 | Inkjet | Colour | Inkjet Printer | A4 | Wi-Fi
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | No |
| Faksimine | No |
| Funktsioonid | |
| Gross depth (mm) | 420 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross weight | 4.20 kg |
| Gross width (mm) | 540 mm |
| Kahepoolne skaneerimine | Manual |
| Liides | Wireless LAN IEEE 802.11a/b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Net weight | 3.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 48 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| PET | 114.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Prindi resolutsioon (must, tavakvaliteet) | 5760 x 1440 DPI |
| Printimine | Colour |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 8 ipm |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) värviline | 8 ipm |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Printimisvärvid | Black, Cyan, Light Cyan, Yellow, Magenta, Light Magenta |
| Producer | Epson |
| Producer product name | EcoTank L8050 |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote tüüp | Inkjet Printer |
| Volume (m3) | 0.0567 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wooden | 1413.00 g |
Sildid: epson ecotank l8050 inkjet colour inkjet printer a4 wi-fi, c11ck37402, epson, multifunktsionaalsed printerid


















